W Vl Rood Dubbeldoel - stierkalf

18/03/2025: Aangeboden door Carla
1
2

Firmin werd geboren in januari (foto's van dag van geboorte) uit moeder Julia en vader Art vd Schele Weze.
Julia heeft hele oude genen (vader = Winnaar van den Ijzer - 1981). Zij werd door Levend Erfgoed een aantal jaren terug gekeurd tot mooiste dubbel doel van haar ras. Julia is bij ons geboren.
Misschien is dit Julia's laatste kalf. Julia wordt er 12 eind dit jaar. Voor we overgaan tot castreren willen we Firmin de kans geven om zijn oude, mooie genen verder te zetten. Eens gecastreerd lukt dit niet meer.

Julia is een goede moeder, er zit geen agressie in de dieren. Ze zijn mensen gewoon en zijn rustig in omgang. Geen klauwproblemen, hoogste gezondheidsstatuut, biologisch gecertificeerd.

Firmin kan als stier niet bij ons blijven : familiekudde (inteelt als hij dekt) en veiligheid voor onze deelgevers. Is er geen interesse in zijn genen, dan blijft hij bij ons, wordt hij gecastreerd en gaat hij richting slacht eens uitgegroeid.

Carla D'Haese
carla.dhaese@heerlijkheidvanheule.be
Zeger van Heulestraat 55
8501 Heule
Tel.: 0479856544

Opmerking van SLE-stamboekwerking:

KOOP NOOIT DIEREN ZONDER AFSTAMMINGSBEWIJS ALS U ZE IN HET STAMBOEK WIL BRENGEN.

Schapen en geiten dienen ingeschreven zijn in het SLE-stamboek* indien men de nakomelingen in de SLE-stamboeken wenst in te schrijven. Vraag het bewijs van inschrijving. Wanneer de verkoper kan u geen duidelijkheid kan geven, informeert u best bij de stamboekverantwoordelijke van SLE: Staf Van den Bergh.

* Uitzondering: Belgische melkschapen en Hertegeiten worden ingeschreven in het stamboek van KHV maar de regel m.b.t. stamboekinschrijving is dezelfde.

Deze gebruiker heeft momenteel geen actieve zoekertjes.

Deze gebruiker heeft nog geen forum-discussies gestart.